Mis on digitaalne turundus?
Oma toote või teenuste reklaamimist või turustamist digitaalsetel platvormidel, sealhulgas Internetis, mobiiltelefonides ja displeireklaamides, nimetatakse ühiselt digitaalseks turunduseks. Kuna Internet on muutumas kõigi elu lahutamatuks osaks, on arenenud ka toodete ja teenuste turustamise viis ning iga bränd ja ettevõte kasutab tehnoloogiat, et jõuda võimalikult paljude inimesteni. Seda kasutatakse potentsiaalsete ostjate meelitamiseks ja olemasolevate klientide teavitamiseks uutest tulijatest.

Miks valida digitaalturundus traditsioonilise turunduse asemel?
Järgmised põhjused näitavad, et digitaalne turundus on tark investeering ja tõhus kanal, mis võib aidata kaasa ettevõtte kasvule:

Kulusäästlik võrreldes traditsioonilise turundusega: uued ja väikesed ettevõtted, kellel on kitsas eelarve ning peaksid kiirete ja tõhusate tulemuste saavutamiseks valima digitaalse turunduse. Nad saavad analüüsida erinevate rakendatavate strateegiate viljakust ja vastavalt sellele valida, millisega edasi minna.
Rohkem jõudu väikeettevõtetele: väikesed ettevõtted saavad suhelda paljude klientidega isegi ilma kõnekeskusi kogu maailmas, kus neil pole isegi füüsilisi filiaale.
Kõrgem konversioonimäär: äriettevõtete edu mõõdetakse sissetuleva liikluse müügivihjeteks, müügiks või tellijateks teisendamise protsendina. Digitaalse turunduse programmid aitavad teil loobuda paljudest valikutest, mis aitavad teil saavutada kõrgema konversioonimäära. Mõned neist tööriistadest on otsingumootori optimeerimine, meiliturundus ja sotsiaalmeedia turundus.
Parema tulu saamine: kõrgema konversioonimääraga kaasneb suurem müükide arv ja lõpuks parem tulu, mida saab investeerida ettevõtte ja tööjõu laiendamisse.
Aitab luua brändi mainet: see aitab suhelda inimestega, kes võivad olla huvitatud teie tootest ja teenustest. Kui pakute oma kliendile seda, mida lubasite, aitavad nad teid ka suuliselt.
Kasutage järgmise põlvkonna tehnoloogiat: maailm tervitab “asjade internetti”, mis on ülemaailmne ökosüsteem, mis koosneb omavahel ühendatud nutikatest vidinatest, nagu tahvelarvutid, arvutid, nutitelefonid ja nutikellad jne. Sellel on tulevikus oluline roll. ja digitaalse turunduse eelnev kursus annab teile eelise teiste ees.
Maineka instituudi turunduskursus mitte ainult ei aita teil mõista turunduse erinevaid tahke ja muudab teid tehnikasõbralikuks, vaid aitab teil mõista ka äristrateegiate protokolle.

 

Mida on turunduskursusel teile pakkuda?

Kursuse käigus puutute kokku veebiturunduse eelistega võrreldes traditsioonilise turundusega. Digitaalse turunduse kursuse lahutamatuks osaks on väärtuslikud seansid veebimajutusserveri, domeeni registreerimise, TLD ja SLD serverite, Windowsi ja Linuxi serverite kohta. Hästi planeeritud õppekava koosneb erinevatesse moodulitesse eraldatud ainekavadest, mis käsitlevad selliseid teemasid nagu sotsiaalmeedia optimeerimine ja turundus, SEO põhitõed, Google’i reklaamid, meiliturundus ja palju muud. Kursuse läbimise ajaks on teil selge visioon ja missioon digiturunduse elluviimiseks ning sellest maksimumi andmiseks, et anda oma ettevõttele uusi kõrgusi.